SVETLO NA KONCI TUNELA?

Priatelia, konečne, snáď, po dlhom, dlhom čase, nám zasvietilo svetlo na konci tunela. Ale pozor – tunel je dlhý a tmavý a to svetlo je zatiaľ slabé, mihotavé. Ale v tej satanskej černi, ktorá nám tu doteraz vládla, tých zopár fotónov zdravého rozumu musíme len a len privítať.

  • Po prvé – voľby o post guvernéra Virgíne vyhral republikán Glenn Youngkin, Poviete si, čo je na tom tak zaujímavé? No, najmä to, že je to po prvý raz od r. 2009, odkedy sa Virgínia stala na dlhé roky baštou demokratov. Čo je však veľmi dôležité je to, že voliči Virgínie to tak povediac šialeným americkým marxistom zrátali. Pokiaľ vás to slovo „marxisti“ zaráža, je potrebné vedieť, že republikáni tak dnes označujú krídlo demokratov, ktoré je zastúpené viceprezidentkou Kamalou Harrisovou, predsedníčkou Snemovne reprezentantov Kongresu USA Nancy Pelosiovou, atď. Navyše, všeobecne sa výsledok volieb vo Virgínii interpretuje ako úspech D. Trumpa. Je to totiž dôležité aj z iného dôvodu. Budúci rok sú v USA voľby do Kongresu a Donald Trump vyjadril presvedčenie, že republikáni získajú Snemovňu reprezentantov aj Senát. Čo by z Bidena urobilo prezidenta s veľmi ťažkou pozíciou a ak sa mýlim opravte ma, nepamätám si na situáciu, kedy strana, ktorá mala prezidenta, nemala v Kongrese väčšinu aspoň v jednej komore. Už nie raz som povedal, že koniec šialenstvu s kovidom, ako aj koniec ekofašizmu, musí prísť z USA. Stále je to tak, že Európa viac menej kopíruje dianie v USA. Voľby vo Virgínii dávajú nádej. Totiž – vo voľbách vo Virgínii prišli vo väčšej miere ako obvykle, robotníci ale aj ženy – matky a čuduj sa svete – hispánci. No, čuduj, ako čuduj. O tých je známe, že akosi nepodporujú migráciu svojich „príbuzných“ do USA.
  • Po druhé Ďalším pozitívom je výsledok eko summitu v Glasgowe. Ktorého sa nezúčastnili ruský a čínsky prezident. Vyslali síce delegácie, ktoré však mali také slovo, ako americký prezident Biden, ktorý síce na summit prišiel, ale prespal ho. Aby som to skrátil – India de facto summit negovala, ostatné krajiny sľúbili, že ciele green dealu naplnia, ak to ale zaplatí EÚ. Čo je nezmysel. A kto očakával symbolickú bodku za summitom, dočkal sa. Dala ho Čína. Deň po skončení summitu zvýšila ťažbu uhlia vo svojich uhoľných baniach.

ZDROJ: Facebook Ján Baránek

Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobné údaje budú použité len pro účely spracovania tohto komentára. Zásady spracúvania osobných údajov

  • Buďme v kontakte !
    Pri spracúvaní vašich údajov postupujeme podľa platnej legislatívy. Zásady spracúvania osobných údajov
  • VŠAK TO JE CHORÉ !!! Ján Baránek o situácii na Slovensku
  • Petícia proti vakcinácii detí a mládeže do 18 rokov experimentálnymi vakcínami proti COVID 19